7615 CEPPO
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 7615 |
| Color | GREY |
| Bundle | No |
| Type | MARBLE |
| Finishing | LEATHER |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 3 |
| Length | 270cm / 106inch |
| Height | 168cm / 66inch |
| Thickness | 2.0cm / ¾inch |
| Weight | 254kg |